Теорія музики

Теорія музики – база, яка потрібна кожному, хто планує опанувати музичну майстерність.

Теорія музики – база, яка потрібна кожному, хто планує опанувати музичну майстерність. Не має значення мета вашого навчання. Ви можете займатися як для себе, так і для подальшої кар'єри, але без теоретичної бази досягти цілей буде неможливо. Досвідчені викладачі нашої студії допоможуть вивчити теорію музики та отримати цінні знання, необхідні для застосування на практиці.

Не знаючи нотну грамоту, не вміючи читати з листа та не розуміючи законів гармонії у музиці неможливо вийти на професійний рівень. У музичних школах і училищах для опанування теорії треба не менше кількох років. Проте у нашій студії можна отримати усі необхідні навички за один курс, що включає декілька занять. Курс музичної теорії включає в себе усі важливі терміни та дисципліні.

Пройдучи курс теорії музики у нашій студії, ви досягнете таких результатів:

  • розвиток слуху;
  • розвиток почуття ритму;
  • навчання нотній грамоті;
  • опанування усіх важливих понять: акорди, інтервали, гармонія, тональність лади, мажор, мінор та багато інших;
  • вміння вільно читати нот з листа.

Наші спеціалісти із великим досвідом у доступній та зрозумілій формі навчать вас усій необхідній теорії. Ці знання необхідні кожному, хто мріє про музичний світ. У подальшому ви можете закріпити отримані знання на практиці, використовуючи сучасне професійне обладнання. Також ми пропонуємо підготовку до шоу, конкурсів та виступів. Теорія музики – це база. Лише ті, хто її опанував, можуть досягти успіхів у практичних заняттях.

Не знаєте, з чого почати навчання? Ви маєте смогу пройти перше безкоштовне заняття у будь-який зручний час. Зверніться до студії, і ми домовимося про нього.