Уроки гри на фортепіано

Індивідуальне навчання – кращий спосіб навчитися грати на фортепіано або синтезаторі. Щоб кожен учень міг досягти найкращих результатів, має бути враховано багато факторів: вік, досвід да навички, цілі й побажання. Брати уроки фортепіано можна с 4 років . Є думка, що навчатися краще с дитячого віку, але це не зовсім так. Під керівництвом професіональних викладачів можна навчитися грати на музичному інструменті у будь-якому віку. Ми готуємо наших учнів до концертів, виступів та шоу і допомагаємо реалізувати усі ваші музичні цілі.

Особливості навчання

Цілі і потреби усіх учнів відрізняються. Наші спеціалісти врахують усі ваші індивідуальні побажання. Перш за все вчитель запитає, які стилі вам подобаються, і визначить цілі що допоможуть у виконанні будь-яких музичних завдань. Ми допоможемо втілити саме вашу мрію у реальність. Не переймайтесь, якщо не знаєте, з чого почати. Професіонали студії розроблять програму, що підходить саме вам. Ви отримаєте не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, для вдосконалення яких будете використовувати краще сучасне обладнання.

Які стилі можна вивчити

Фортепіано – один із найбільш універсальних інструментів із неймовірно красивим звучанням. Воно може використовуватися у багатьох стилях: класика, джаз, поп, рок. Музикант, який вміє грати на фортепіано у різних стилях – бажаний учасник будь-якого колективу. Наші педагоги допоможуть вивчити будь-яку композицію та реалізувати усі ваші бажання.

Курс навчання грі на фортепіано включає:

  • базову теорію музики;
  • розвиток слуху, почуття ритму та музичної пам'яті;
  • постановку рук;
  • навички грі на фортепіано;
  • роботу над «швидкістю пальців»;
  • вибір репертуару із врахуванням побажань учня;
  • розбір композицій двома руками.

Ви можете розпочати с першого безкоштовного заняття, що буде назначене після звернення до студії у будь-який зручний час.